Hopp til hovedinnhold [Accesskey 's']Hopp til hovednavigasjon Hopp til bunnmeny med kontaktinformasjon
Bilde av produktet Ga-Jol Granatæble
Kr 379,90100 cl 379,90 kr/l

Kan bestilles til alle butikker
Post/Levering: Kan bestilles

Fruktig, søt og litt krydret med middels fylde, tydelig preg av lakris, granateple og litt karamell.

Alkohol 16,4%Sukker 306 g/l

Karakteristikk

  • Fylde

    Forteller om inntrykket av vekt og rikhet i munnen. Alkohol, tannin og glyserol (tyktflytende) bidrar til fylde. Tenk på forskjellen på skummet melk og helmelk. Fylde handler bare om struktur og munnfølelse, ikke aroma eller kvalitet.

  • Friskhet

    Forteller hvor forfriskende syrligheten oppleves. Produktene våre inneholder ulike syrer fra råvarer og fermentering. Dette gir drikken friskhet og liv.

  • Sødme

    Forteller hvor tydelig søtsmaken oppleves. Ulike sukkerarter gir den søte smaken. Det kan være naturlig fra druene i en vin eller tilsatt som i en likør.

Stil, lagring og råstoff

  • Vodka, glukosesirup, sukker, rålakris, ammoniumklorid, granateplejuice, aroma, salt

  • VaretypeBrennevin - Likør - Likør, frukt og bær
  • Varenummer15991201
  • LuktSval, lakris- og granateplepreget med litt sitrusaktige toner, tuttifrutti, kamfer og karamell.
  • SmakFruktig, søt og litt krydret med middels fylde, tydelig preg av lakris, granateple og litt karamell.
  • FargeMørk svartbrun med grønngul kant.
  • Land, distriktDanmark
  • ProdusentUnited Drinks
  • MetodeTradisjonell.
  • EmballasjetypeGlass
  • UtvalgBestillingsutvalget
  • GrossistInterbrands Spirits Norway AS
  • TransportørCuveco AS
Produkter som ligner