Hopp til hovedinnhold [Accesskey 's']Hopp til hovednavigasjon Hopp til bunnmeny med kontaktinformasjon
Bilde av produktet Neon Raptor Vanilla Weisse Raspberry Blueberry and Cinamon
Utgått

Øl - Surøl

Neon Raptor Vanilla Weisse Raspberry Blueberry and Cinamon

England

Utgått

Søte og syrlige bringebær og blåbær, kanel og vaniljeiskrem.

Alkohol 7%

Passer til

  • Aperitiff

Karakteristikk

  • Fylde

    Forteller om inntrykket av vekt og rikhet i munnen. Alkohol, tannin og glyserol (tyktflytende) bidrar til fylde. Tenk på forskjellen på skummet melk og helmelk. Fylde handler bare om struktur og munnfølelse, ikke aroma eller kvalitet.

  • Friskhet

    Forteller hvor forfriskende syrligheten oppleves. Produktene våre inneholder ulike syrer fra råvarer og fermentering. Dette gir drikken friskhet og liv.

  • Bitterhet

    Forteller hvor tydelig du kjenner bittersmak. Humle og ulike urter er de viktigste kildene til bittersmak. Bittert kjenner du bare på tunga.

Stil, lagring og råstoff

  • Drikkeklar, ikke egnet for lagring
  • Vann, bygg (gluten), hvete (gluten), laktose (melk), bringebær, blåbær, havre, kanel, vanilje, gjær, humle
Bærekraft

Produkter med ett eller flere bærekraftselementer er merket med et grønt hjørne. Les mer

  • Klimasmart emballasje

    Emballasjevekt har mest å si for produktets klimafotavtrykk. Lettere glassflasker, aluminium, papp og plast er alle lette og dermed klimasmarte valg.


  • VaretypeØl - Surøl
  • Varenummer15800802
  • LuktSøte og syrlige bringebær og blåbær, kanel og vaniljeiskrem.
  • SmakSøte og syrlige bringebær og blåbær, kanel og vaniljeiskrem.
  • FargeBlårød.
  • Land, distriktEngland
  • ProdusentNeon Raptor Brewing
  • InneholderGluten (bygg, hvete, laktose)
  • EmballasjetypeMetall, Klimasmart
  • UtvalgTilleggsutvalget
  • GrossistBeerski AS
  • TransportørBeerski AS