Hopp til hovedinnhold [Accesskey 's']Hopp til hovednavigasjon Hopp til bunnmeny med kontaktinformasjon
Bilde av produktet Funky Fluid Gelato Dolce Vita
Utgått

Øl - Surøl

Funky Fluid Gelato Dolce Vita

Polen

Utgått

Pasjonsfrukt, mango og vanilje.

Alkohol 5,5%

Passer til

  • Aperitiff

Karakteristikk

  • Fylde

    Forteller om inntrykket av vekt og rikhet i munnen. Alkohol, tannin og glyserol (tyktflytende) bidrar til fylde. Tenk på forskjellen på skummet melk og helmelk. Fylde handler bare om struktur og munnfølelse, ikke aroma eller kvalitet.

  • Friskhet

    Forteller hvor forfriskende syrligheten oppleves. Produktene våre inneholder ulike syrer fra råvarer og fermentering. Dette gir drikken friskhet og liv.

  • Bitterhet

    Forteller hvor tydelig du kjenner bittersmak. Humle og ulike urter er de viktigste kildene til bittersmak. Bittert kjenner du bare på tunga.

Stil, lagring og råstoff

  • Drikkeklar, ikke egnet for lagring
  • Vann, malt (bygg, havre, hvete), laktose, pasjonsfrukt, mango, vanilje, gjær
Bærekraft

Produkter med ett eller flere bærekraftselementer er merket med et grønt hjørne. Les mer

  • Klimasmart emballasje

    Emballasjevekt har mest å si for produktets klimafotavtrykk. Lettere glassflasker, aluminium, papp og plast er alle lette og dermed klimasmarte valg.


  • VaretypeØl - Surøl
  • Varenummer20298202
  • LuktAroma av pasjonsfrukt, mango og vanilje.
  • SmakPasjonsfrukt, mango og vanilje.
  • FargeGyllen.
  • Land, distriktPolen
  • ProdusentFunky Fluid
  • InneholderGluten (bygg, havre, hvete)
  • EmballasjetypeMetall, Klimasmart
  • KorktypeAnnet
  • UtvalgTilleggsutvalget
  • GrossistDGB Import AS
  • TransportørDGB Import AS
Produkter som ligner