Hopp til hovedinnhold [Accesskey 's']Hopp til hovednavigasjon Hopp til bunnmeny med kontaktinformasjon
Bilde av produktet Dooley's Toffee Liqueur

Brennevin - Likør - Likør, krem

Dooley's Toffee Liqueur

Tyskland

Kr 289,9070 cl 414,14 kr/l

Kan bestilles til alle butikker
Post/Levering: Kan bestilles

Tyktflytende og søt med myk og kremet munnfølelse, tydelig preg av karamell, fløte og vanilje.

Alkohol 17%Sukker 215 g/l

Karakteristikk

  • Fylde

    Forteller om inntrykket av vekt og rikhet i munnen. Alkohol, tannin og glyserol (tyktflytende) bidrar til fylde. Tenk på forskjellen på skummet melk og helmelk. Fylde handler bare om struktur og munnfølelse, ikke aroma eller kvalitet.

  • Friskhet

    Forteller hvor forfriskende syrligheten oppleves. Produktene våre inneholder ulike syrer fra råvarer og fermentering. Dette gir drikken friskhet og liv.

  • Sødme

    Forteller hvor tydelig søtsmaken oppleves. Ulike sukkerarter gir den søte smaken. Det kan være naturlig fra druene i en vin eller tilsatt som i en likør.


  • VaretypeBrennevin - Likør - Likør, krem
  • Varenummer4035201
  • LuktAroma med preg av fløte og karamell, hint av vanilje.
  • SmakTyktflytende og søt med myk og kremet munnfølelse, tydelig preg av karamell, fløte og vanilje.
  • FargeUklar, tett beige.
  • Land, distriktTyskland
  • ProdusentWaldemar Behn
  • MetodeBlanding av ingredienser. Ingen fatlagring.
  • EmballasjetypeGlass
  • UtvalgBasisutvalget
  • KategoriSB3R, SB4L
  • GrossistBevco AS
  • TransportørVectura AS
Produkter som ligner